Výsledky Vltava Run a srovnání s druhým v pořadí
HSH
Čas úseku |
HSH
Celkem čas |
Soupeř
čas úseku |
Soupeř celkem
(posunutý čas) |
Náskok
HSH na úseku |
Celkový
náskok HSH |
||
START Kvilda |
|
so 14:30
|
|
so 14:30
|
|
|
|
1. Bučina | Soukup |
35
|
so 15:05
|
38
|
so 15:08
|
3
|
3
|
2. Polka | Škrabálek |
37
|
so 15:42
|
37
|
so 15:45
|
0
|
3
|
3. Lenora | Kovář |
46
|
so 16:28
|
53
|
so 16:38
|
7
|
10
|
4. Stožec | Kocián |
37
|
so 17:05
|
44
|
so 17:22
|
7
|
17
|
5. Nová Pec | Krajíček |
59
|
so 18:04
|
58
|
so 18:20
|
-1
|
16
|
6. Horní Planá | Řebíček |
30
|
so 18:34
|
31
|
so 18:51
|
1
|
17
|
7. Olšina | Nývlt |
50
|
so 19:24
|
50
|
so 19:41
|
0
|
17
|
8. Černá v Pošumaví | Pospíšil |
23
|
so 19:47
|
24
|
so 20:05
|
1
|
18
|
9. Frymburk | Ramba |
59
|
so 20:46
|
56
|
so 21:01
|
-3
|
15
|
10. Loučovice | Ivanov |
47
|
so 21:33
|
49
|
so 21:50
|
2
|
17
|
11. Rožmberk | Klomínský |
61
|
so 22:34
|
52
|
so 22:42
|
-9
|
8
|
12. Zátoň | Brichta |
42
|
so 23:16
|
36
|
so 23:18
|
-6
|
2
|
13. Český Krumlov | Soukup |
45
|
ne 00:01
|
49
|
ne 00:07
|
4
|
6
|
14. Zlatá Koruna | Škrabálek |
35
|
ne 00:36
|
33
|
ne 00:40
|
-2
|
4
|
15. Boršov | Kovář |
36
|
ne 01:12
|
42
|
ne 01:22
|
6
|
10
|
16. České Budějovice | Kocián |
33
|
ne 01:45
|
40
|
ne 02:02
|
7
|
17
|
17. Hluboka | Krajíček |
ne 02:26
|
38
|
ne 02:40
|
-3
|
14
|
|
18. Purkarec | Řebíček |
42
|
ne 03:08
|
44
|
ne 03:24
|
2
|
16
|
19. Hněvkovice Zámek | Nývlt |
39
|
ne 03:47
|
41
|
ne 04:05
|
2
|
18
|
20. Hosty | Pospíšil |
39
|
ne 04:26
|
37
|
ne 04:42
|
-2
|
16
|
21. Dražíč | Ramba |
31
|
ne 04:57
|
30
|
ne 05:12
|
-1
|
15
|
22. Jetětice | Ivanov |
60
|
ne 05:57
|
56
|
ne 06:08
|
-4
|
11
|
23. Květov | Klomínský |
33
|
ne 06:30
|
30
|
ne 06:38
|
-3
|
8
|
24. Kostelec n. Vltavou | Brichta |
55
|
ne 07:25
|
45
|
ne 07:23
|
-10
|
-2
|
25. Klučenice | Soukup |
37
|
ne 08:02
|
34
|
ne 07:57
|
-3
|
-5
|
26. Solenice | Škrabálek |
33
|
ne 08:35
|
36
|
ne 08:33
|
3
|
-2
|
27. Kamýk n. Vltavou | Kovář |
40
|
ne 09:15
|
44
|
ne 09:17
|
4
|
2
|
28. Líchovy | Kocián |
37
|
ne 09:52
|
43
|
ne 10:00
|
6
|
8
|
29. Štola Josef | Krajíček |
41
|
ne 10:33
|
39
|
ne 10:39
|
-2
|
6
|
30. Živohošt - lanový park | Řebíček |
50
|
ne 11:23
|
50
|
ne 11:29
|
0
|
6
|
31. Nová Rabyně | Nývlt |
39
|
ne 12:02
|
42
|
ne 12:11
|
3
|
9
|
32. Hradištko | Pospíšil |
49
|
ne 12:51
|
45
|
ne 12:56
|
-4
|
5
|
33. Davle | Ramba |
21
|
ne 13:12
|
21
|
ne 13:17
|
0
|
5
|
34. Vrané n. Vltavou | Ivanov |
32
|
ne 13:44
|
33
|
ne 13:50
|
1
|
6
|
35. Zbraslav | Brichta |
16
|
ne 14:00
|
15
|
ne 14:05
|
-1
|
5
|
36. CÍL Praha | Soukup |
25
|
ne 14:25
|
24
|
ne 14:29
|
-1
|
4
|
Časy jsou převzaty od pořadatele a jsou v hodinách a celých minutách. Pro porovnání je čas startu posunut tak, jakoby vítězný a druhý vítězný tým startovali společně.